Site Rengi

Sineklik Sistemleri

03.01.2020
363
799 ₺ 649 ₺
Yeni
Sineklik Sistemleri

Plise (Pileli) Sineklik Sistemleri

     Pileli (Plise) Sineklikler uygulandığı kapı ve pencerelerde bakım gerektirmeyen dekoratif sineklik tülüyle çok kolay kullanılabilen katlanabilir sistemdir. İçinde kullanılan tüller Polyester malzemeden %100 Yerli üretimdir. Plise (Pileli) Sineklik tülleri kullanılmadığı zamanlarda kapalı tutularak muhafaza edilmelidir. Ayrıca sinekliğin 6 ayda 1 raylarının tozlarının alınması mekanizmanın rahat çalışmasını sağlamaktadır. Bu sinekliğinizi daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Plise (Pileli) sineklik kullanım rahatlığı açısından en çok talep gören ürünlerdendir.

Ürün Görselleri

     Plise (Pileli) Sineklik kullanım mantığı yatay (sağa-sola) calışmasıdır. Dikey (aşağı-yukarı) çalışmaya uygun değildir. İmalat olarak 2 çeşidi yapılsada, sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı için yatay (sağa-sola) çalışması önerilir. Bunun nedeni sinekliğin hareketini sağlayan iplere dikey çalışmada daha fazla yük binmesi ve iplerin daha çabuk deforme olmasıdır. Ayrıca Plise (Pileli) Sineklik çift açılım olarakta üretilmektedir. Geniş ölçülerde ve çift kapı bulunan pvc doğramalarda tavsiye edilen sistem ortada birleşir olarak imal edilmektedir. Sineklik tüllerini ikiye ayıran sistem rüzgarda tüllerin deforme olmasını engellemektedir.

     Plise (Pileli) Sinekliğin içinde kullanılan malzemeler içerik olarak çalışmasında çok önemlidir. Plise  (Pileli) Sineklikte İple sürtünme sağlayan mazlemeler tamamen plastik olmalıdır. İçinde kullanılan metal malzemeler zamanla iplerin deforme olmasını ve kopmasını sağlamaktadır. Buda sistemi kullanılmaz hale getirmektedir. Ayrıca kullanılan iplerinde sürtünmeye karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Sinekliğin içinde piyasada çok farklı marka ipler kullanılmaktadır. Bizim önerdiğimiz ve sistemlerimizde kullandığımız ip markası Kord ipliktir. Ayrıca sineklik tüllerinin profile sabitlenmesiniz sağlayan Pvc Şeritlerin UV dayanımlı malzeme olması gerekmektedir. Bu özelliğe sahip olmayan pvc malzemeler sıcaktan büzüşerek kısalmakta ve tüllerinizi bozmaktadır. Sinekliğin içinde kullanılan polyester tüllerin UV dayanımlı kimyasallarla desteklenmesi gerekmektedir. Bunun nedeni polyester malzemenin dış ortamda ömrünün uzaltılmasıdır. Plise (Pileli) Sinekliğin plastik aksesuar malzemelerinin orjinal hammaddeden üretilmesi, platik aksesuarların ömrünü uzaktmaktadır. Pvc aksesuar setinin içinde bulunan rüzgar kancaları sinekliğinizin tülünü profile sabitleyerek tüllerin rüzgarda profil rayından çıkmamasını sağlamaktadır.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Sineklik Sistemleri

Sineklik Sistemleri Hakkında Detaylı Bilgi için İletişime geçiniz.

Ürün Sipariş Formu

    ETİKETLER:
    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.