Sistem Bilgileri

Her iklim koşulunda doğa şartlarına en dayanıklı malzeme alüminyumdur. Ağaçtan 43, PVC’den 23 kat daha sağlamdır.
Alüminyum; rutubet tutmaz, şişmez, bozulmaz, çekmez, çatlamaz. Ultraviyole ısınlarına karsı koruyucu tedbirler gerektirmez, bakimi kolaydır hafiftir.
Çeşitli alaşımlarla demir ve çelik kadar sağlam ve dayanıklı hale getirilebilen alüminyum, bu metallerin üçte biri ağırlığındadır sınırsızdır. Son derece fonksiyonel bir malzeme oluşu sinirsiz sayı ve şekilde üretilmesini sağlar esnektir. Tasarım esnekliği sonsuzdur, dekoratiftir, kolay taşınabilir, her sekle girebilir, hayatin her alanında kullanılır.
Tüm malzemelerle rekabet edebilecek güç ve sertlikte üretilebilir çevrecidir. Alüminyum üretimden tüketime çevrecidir; geri dönüşümlüdür, sağlıklıdır, doğaya ve ekonomiye katkı sağlar. Alüminyum her zevke hitap eder ve istenilen her renge boyanabilir. Boya alüminyumun koruyucu direncini ve dayanıklılığını artırır.
Alüminyumun kullanımı 1975 yılından bu yılına Avrupa’da kişi basına %85, Japonya’da %153 oranında artmıştır. Taşıt araçlarından uzay mekiğine ambalajdan inşaata, trenden uçağa, karoserciden dekorasyona, iletişimden isi yalıtımına ve daha bir çok alanda alüminyum kullanılmaktadır. Çeşitli alüminyum doğrama işleri arasında alüminyum doğramanın avantaj ve dezavantajları, Alüminyum doğrama vitrinleri. panjur asma tavan ve cephe giydirme, pencereler Kapılar küpeşte otomatik kapılar ısı yalıtımlı doğramalar sürgülü kapılar kepenkler mağaza vitrin alüminyum yapımında kullanılan alüminyum doğrama profilleri özeldirler.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA TEKNİK ÖZELLİKLERİ

– Hafiftir,

– Uzun Ömürlüdür,

– Dekoratiftir,

– Çevrecidir,

– İzolasyon sağlar

– Enerji tasarrufu sağlar,

– Kolay temizlenir.

Alüminyum Blok Giriş Kapısı
Alüminyum Bina Giriş Kapısı
Bina Giriş Kapısı
Alüminyum Giriş Kapısı
Alüminyum Dükkan Doğraması
Dükkan Doğraması
Alüminyum Cephe Giydirme Uygulamamız
Alüminyum Cephe Giydirme
Isıcamlı Ofis Bölme Sistemleri
Jaluzi Camlı Ofis Bölme Sistemleri


M.Akif Mah. A.Veysel Cad. Kırlangıç Sok. No : 6
İkitelli-K.Çekmece/İSTANBUL
Cep   : 0(532) 652 66 24

http://www.azimcam.com

 

İstanbul bölgesinde Alüminyum Doğrama ile alakalı her konuda sizlere destek vermekteyiz.  Keşif ve montaj işlemleri firmamıza bağlı profesyonel ve uzman ekipler tarafından yapılmaktadır.

Azim Cam Küçükçekmece Alüminyum Doğrama
Alüminyum Doğrama

Fiyat Hakkında Bilgi almak için Lütfen İletişime Geçiniz.

15 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.