Site Rengi

EŞİKLİ SÜRGÜ SİSTEM

EŞİKLİ SÜRGÜ SİSTEM

Eşikli Sürgülü Sistem Yerden Belli Bir Yüksekliği Olan Küpeşte Üzerlerinde Yada Işlek Ve Geçişi Olmayan Projelerde Kullanabileceğiniz Bir Sistem Olup Kullanımı Çok Kolaydır. Diğer Cam Balkonlarda Cam Kanatların Ağır Ve Cam Olması Sebebiyle Açıp Kapatırken Özellikle Hanımefendiler Bu Durumdan Rahatsız Olmaktadırlar Bu Sebeple Eşikli Sürgülü Sistem Bu Anlamda Kullanıma Daha Uygun Bir Sistemdir.

CAM SİSTEMLERİNİZE KALİTELİ AKSESUARLAR

Eşikli Sürgülü Sistemlerde Kullanılan Tüm Ürünler Hammadde Kalitesinin Özelliğinden Güneş,Yağmur,Soğuk,Kar Gibi Dış Hava Koşullarından Etkilenmeden Uzun Yıllar Kullanabilirsiniz.

CAM BALKONUNUZA UYGUN ELOKSAL RENK SEÇENEĞİ

Eloksal Renk Seçeneğimiz Bulunmaktadır. Ayrıca Özel Olarak Mekanınıza Uygun Olarak Istemiş Olduğunuz Rengi Ral Kataloğundaki Renklerden Üretiminide Sizlere Sunuyoruz.

CAM BALKONLARINIZA FARKLI KALINLIK VE RENKLERDE TEMPERLİ CAM SEÇENEĞİ

Eşikli Sürgülü Sistemlerde 8 Mm Kalınlığında Ve Farklı Renklerde Cam Seçebilirsiniz.

KALİTELİ, SAĞLAM VE RAHAT YÜRÜYEN TEKERLER

Cam Balkonlarınız Için Plastik Ayaklı Tekerlerimiz Bulunmaktadır. Üretmiş Olduğumuz Bütün Tekerlerimiz Ce Stardında Ve Gerekli Yük Güç Testleri Yapıldıktan Sonra Üretilmektedir.

GÜÇLÜ RAY SİSTEMLERİ

Eşikli Sürgülü Sistemlerde Cam Kanat Tekerlerinin Üstte Kılavuzlanmasını Sağlayan Kasa Profili (Ray Profili) Itina Ile Yapılan Yük Taşıma Testleri Sonucunda Beş Kanallı Olarak Üretilmiş Ve Dizayn Edilmiştir.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.