Site Rengi

ISICAMLI SÜRGÜ SİSTEM

ISICAMLI SÜRGÜ SİSTEM

Isıcamlı Sürgülü Sistem Dünyada Muadili Olmayan, Patentli Ürünlerimiz Bünyesine En Son Eklenen Yeni Sistemimizdir. Isıcamlı Sürgülü Sistem Düz,90 Ve 135 Derece Açılı Yapılarda Kullanılır. Genellikle Cafelerde, Restorantlarda Ve Özel Müstakil Evlerde Tercih Edilir. Ayrıca Isteğe Bağlı Kendi Üretimimiz, Kendi Tasarımız, Patenti Bize Ait, Cep Telefonunuz Ile Kontrol Edilebilen Motor Sayesinde Otomatik Açılıp Kapanabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ
 • Cam Kalınlığı ve Özelliği: 8,10,20(4+12+4) mm.
 • Cam Rengi: Şeffaf, Füme, Bronz, Yeşil, Mavi
 • Profil rengi: Pres, Eloksal, ve (özel diğer RAL renklerinde üretilebilir)
 • Aksesuar rengi: Siyah
 • Cam fitili: Alüminyum.
 • Max. Kanat genişliği: 1300 mm.
 • Max. panel yüksekliği: 4000 mm.
 • Max. panel sayısı:3-5
CAM BALKONLARINIZA KALİTELİ AKSESUARLAR

Isıcamlı Sürgülü Sistemde Kullanılan Tüm Ürünler Hammadde Kalitesinin Özelliğinden Güneş,Yağmur,Soğuk,Kar Gibi Dış Hava Koşullarından Etkilenmeden Uzun Yıllar Cambalkonunuzu Kullanabilirsiniz.

CAM BALKONUNUZA UYGUN RENK SEÇENEKLERİ

Press Ve Eloksal Renk Seçeneklerimiz Bulunmaktadır. Ayrıca Cambalkonunuza Özel Olarak Mekanınıza Uygun Olarak Istemiş Olduğunuz Rengi Ral Kataloğundaki Renklerden Üretiminide Sizlere Sunuyoruz.

CAM BALKONLARINIZA FARKLI KALINLIK VE RENKLERDE TEMPERLİ CAM SEÇENEĞİ

Isıcamlı Sürgülü Sistemde 8-10-20(4+12+4) Mm Kalınlığında Ve Farklı Renklerde Cam Seçebilirsiniz.

KALİTELİ, SAĞLAM VE RAHAT YÜRÜYEN TEKERLER

Cambalkonlarınız Için Polyemit Esanslı Plastik Hassas Ayar Yapmaya Imkan Sağlanyan Ayarlanabilir Tasarımdır. Bütün Tekerlerimiz Ce Stardında Ve Gerekli Yük Güç Testleri Yapıldıktan Sonra Üretilmektedir.

GÜÇLÜ RAY SİSTEMLERİ

Isıcamlı Sürgülü Sistemde Kullanılan Kasa Profili (Ray Profili), 3’lü ve 5’li ray seçeneklerimiz mevcuttur.Yapılan Yük Taşıma Testleri Sonucunda Her Bir Paneldeki Çift Teker Sayesinde Ray Üzerinde Dengeli Gidecek Şekilde Dizayn Edilmiş Ve Üretilmiştir.

ÇOKLU KIL FİTİLLİN ÖNEMİ

Isıcamlı Sürgülü Sistemde Kullanılan Kasa Profili 5’Li Sistemde 14 Fitil Kanalı 3’Lü Sistemde 8 Kıl Fitil Kanalı Ek Olarak Her Bazada 2’Şer Adet Kıl Fitil Bulunmaktadır. Bu Sistem Sayesinde Üstün Yalıtım Imkanından Isteğe Bağlı Faydalanabilirsiniz.

KENETLENEBİLİR TASARIMLI

Isıcamlı Sürgülü Sistemde Kullanılan Geniş Yapısı Ve Kenetlenebilir Özellikliği Saysesinde Su,Toz Ve Hava Geçirgenliğini En Minumum Seviyelere Indirerek Size Üstün Yalıtım Özellikleri Sunar.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.