Site Rengi

ISICAMLI CAM BALKON SİSTEMLERİ

Yeni Ürün
ISICAMLI CAM BALKON SİSTEMLERİ

Isıcamlı Cam balkon Sistemi Diğer Cam balkonlara Göre Daha Fazla Isı Yalıtım Sağlamaktadır. Mekanlarınızdaki Balkonlarınızı Yaşam Alanına Yani Odaya Çevirebileceğiniz Aynı Zamanda Yaz Günleri Balkonunuzu Açık Olarak Kullanabileceğiniz Bir Sistemdir.

CAM BALKONLARINIZA KALİTELİ AKSESUARLAR

Isı Camlı Cam balkon Sistemlerde Kullanılan Tüm Ürünler Hammadde Kalitesinin Özelliğinden Güneş,Yağmur,Soğuk,Kar Gibi Dış Hava Koşullarından Etkilenmeden Uzun Yıllar Kullanabilirsiniz.

CAM BALKONUNUZA UYGUN RENK SEÇENEKLERİ

Bronz, Eloksal, Beyaz, Ahşap Renk Seçeneklerimiz Bulunmaktadır. Ayrıca Özel Olarak Mekanınıza Uygun Olarak Istemiş Olduğunuz Rengi Ral Kataloğundaki Renklerden Üretiminide Sizlere Sunuyoruz.

CAM BALKONLARINIZA FARKLI KALINLIK VE RENKLERDE TEMPERLİ CAM SEÇENEĞİ

Isıcamlı Cam Balkon Sistemlerde 30 Mm Kalınlığında Ve Farklı Renklerde Cam Seçebilirsiniz.

KALİTELİ, SAĞLAM VE RAHAT YÜRÜYEN TEKERLER

Cam Balkonlarınız Için Paslanmaz, Aluminyum, Zamak, Plastik Ayaklı Gibi Farklı Seçeneklerde Tekerlerimiz Bulunmaktadır. Üretmiş Olduğumuz Bütün Tekerlerimiz Ce Stardında Ve Gerekli Yük Güç Testleri Yapıldıktan Sonra Üretilmektedir.

GÜÇLÜ RAY SİSTEMLERİ

ICS ISICAMLI CAMBALKON SİSTEMLERİ İstenildiğinde Üstten Taşımalı,Istenildiğinde Alttan Taşımalı Olarak Monte Edilme Imkanına Sahiptir.Itina Ile Her Bir Kanatta 8 Rulman Vardır.Sistem Monte Edilirse; Üstteki 4 Rulman Taşıyıcı Görevi Yapar,Alttaki 4 Rulman Kılavuzlama Yapar.Sistem Alttan Monte Edilirse, Alttaki 4 Rulman Taşıyıcı Görev Yapar,Üstteki 4 Rulman Kılavuzlama Yapar.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.